• Telefon:

    0541 129 36 34
  • E-Posta:

  • Çalışma Saatleri

    Hafta İçi: 08:00 - 20:00 Pazar: Açık

Petek Temizleme

 

Petek Temizleme

İstanbul Avcılar Bölgesi ve çevre semtlerin de Yüksek Basınçlı Makine Kullanarak Radyatörleri Sökmeden Tek Bir Yerden Tek Tek Temizlik İşlemini Gerçekleştiriyoruz. Kaloriferleriniz Ve Tesisatınız Eski Performansına Kavuşuyor.

PETEK TEMİZLEME

Uygulama yaptığımız başlıca sistemler.

Panel radyatör temizliği.

Döküm radyatör temizliği.

Yerden ısıtma sistemi temizliği.

Merkezi sistem temizliği.

 

Doğalgaz sistemi hemen hemen Dünyanın her yerinde kullanılmaktadır. Genellikle ısınma sisteminde kullandığımız doğalgaz petekleri ısınmamıza yardımcı olurken zamanla boruların içinde biriken kireçler, tortular, çamurlaşmış maddeler, doğalgaz kalorifer tesisatında tıkanmalara yol açarak ısınmanızı engelleyebilir. Firmamızın ilk olarak başlattığı ve giderek yayılan basınçlı makine ile peteklerinizin ve tesisatınızın iç temizliğini yaptırabilirsiniz.

 

Petek temizleme ve tesisat sistemi temizliğini havalar çok soğumadan yaptırmanızı öneriyoruz. Makina ile petek temizliği yapan uzman personelimiz evinize zarar ziyan vermeden ve yerinden oynatmadan radyatör tesisat bakımını yapmaktadırlar. Doğalgaz Kalorifer tesisat sistemi temizliği uygulandıktan sonra kombinizin eski ayarda olasına rağmen bakım yapıldıktan sonra daha etkili ısı iletimi olduğunu fark edebilirsiniz. Diğer türlü ertelenen Doğalgaz Kalorifer iç tesisat temizliği kombi ayarı çok yüksek bile olsa Doğalgaz Kalorifer borularında belli belirsiz yerlerde tıkanmalar olduğu için etkili bir ısınma meydana gelmemektedir. Bu durum faturalara da yansıyarak canınızı sıkabilir. Bu nedenle kış yüzünü iyice göstermeden sizde firmamızdan bir uzman yardımı alarak petek temizleme  tesisat bakımını ve tesisat temizliğini yaptırabilirsiniz. Bu işe ilk girişim yapan firma olarak kullanılan cihazları sürekli takip edip günümüze en uygun olarak makinalarla servis hizmeti sunmaktayız.

Asitli Bir Kimyasal Kullanmadan, Yerinden Petek Ve Radyatörleri Sökmeden Tesisat Temizliği Artık Mümkün! Peteklerinizin Iç Yüzeylerinde Bulunan Koruyucu Yağı Almadan Basınçlı Makinalar Ile Tek Bir Yerden Su Darbeli Yıkama Yaparak Tesisat Temizliğinizi Daire İçerisini Kirletmeden Gerçekleştiriyoruz. Doğalgaz Kalorifer Sisteminde Kombi Peteklerden Daha Yüksek Bir Yerde Bulunduğu Için Sirkülasyon Sırasında Suyun İçerisinde Yoğun Bir Şekilde Bulunan Kireç Tortu Parçacıkları Peteklerinizin Alt Taraflarında Birikmeye Başlar. Belirli Bir Süre Sonunda Peteklerinizin Alt Taraflarında Üst Tarafa Kıyasla Isı Kaybı Hissetmeye Başlarsınız. Sizde Petek Temizleme ve tesisat temizliği yaptırmadan önce firmamızı arayarak özel teklif alabilirsiniz. Hemen Şimdi arayın petek temizleme kış sezonuna özel indirimlerden yararlananın.

Hızlı iletişim
  • 0541 129 36 34
  • 0541 129 36 34
İletişim Formu
Hızlı iletişim