• Telefon:

    0541 129 36 34
  • E-Posta:

  • Çalışma Saatleri

    Hafta İçi: 08:00 - 20:00 Pazar: Açık

Kombi Bakımı

Kombi Bakımı

Uzun sure çalıştırılmayan kombi ve tesisat çalıştırılmadan önce mutlaka bakımının yapılması ve parçaların görevlerini yerine getirdiğinden emin olunması gerekir.

İstanbul  Kombi Bakım Servisi Sizlere Güvenilir hizmetler Sunan bir firmadır. Sadece güvenli hizmetler değil kaliteli ve sorunsuz kombi bakım hizmeti de sunmaktadır. Kombi servis Bakımı hizmeti alırken sizlere güven vermekte ve asla güveninizi boşa çıkartmamaktadır.

 

Kış mevsimine girerken yaşam alanınızın İdeal sıcaklık seviyesin ’de Olmasını istiyorsanız Kombi Bakımını düzenli olarak yaptırmanız gerekmektedir. Bu bakımlar sırasında cihazla ilgili tüm teknik sorunlar ortaya çıkmaktadır, doğabilecek arızalar önceden tespit ediliyor ve cihazın daha verimli bir şekilde çalışılması sağlanıyor.

 

Kombilerimiz ’den verimli bir şekilde fayda sağlamak İçin bakımlarını mutlaka zamanında yaptırmanız gerekmektedir. Zamanında bakımları yapılmayan kombilerinizde bizlere arızası giderilmeyecek veya maliyeti daha yüksek olan sorunlara yol açmaktadır. Kombi bakımını alanında uzman Profesyonel Kombi Bakım servislerine yaptırmanız bizim açımızdan büyük bir fayda sağlamaktadır.

Kombi Bakımı ve Tesisatın ’da dikkat edilecek hususlardan bazıları şunlardır;

1.            Kombi cihazının içindeki ısı ileten parçaların toz ve kirle kaplanmadığından emin olunur. Aşırı kirlenen ve hasar gören tesisat parçaları kombinizin ömrünü kısaltır, doğalgaz tüketimini arttırır.

2.            Kombi cihazının tüm elektrik aksamı kontrol edilir.

3.            Isı sen sörleri kontrol edilir ve bacanın açık olduğundan emin olunur.

4.            Kombi su seviyesi ve bu seviyenin tutarlılık seviyesi kontrol edilir.

5.            Tesisat suyunuzun bir süre sonra değiştirilmesi gerekebilir. Aşırı kirlenen tesisat suyu, ısı iletimini aksatır ve daha fazla doğalgaz tüketmenize neden olur.

6.            Özellikle tesisat suyu değiştirildikten sonra tesisat içinde kalan hava alınır.

7.            Kombinin su hattında bulunan kir filtresi kontrol edilir. Eskiyen veya aşırı kirlenen filtrelerin değiştirilmesi gerekir. Aksi halde kombi tesisatınızdaki kirli su oranı artar ve ısı transferi yavaşlar. Bu durum doğalgaz faturanıza yansır.

8.            Kalorifer peteklerinin de bakıma ihtiyacı vardır. Kalorifer peteklerinin iç ve dış temizliği ısı iletimini büyük ölçüde arttırarak daha az doğalgaz tüketmenizi sağlar. Kalorifer peteklerinin konvektörleri genellikle ulaşılması güç yerlerde odlukları için kir tutmaya müsaittirler. Özellikle ilk çalıştırmada gelen kokuyla anlaşılan konvektördeki kir birikmesi evinizin ve iş yerinizin hijyeni için tehlike oluşturabilir.

Kombinizin bakımını yaptırdığınız takdirde eski kombinizin verimi artar, yeni kombinizin de ömrü uzar. Kombi ve tesisatınızdaki arızalar kış mevsiminin en soğuk dönemlerinde doğalgaz faturanıza yansımaz. Bakımı yaptırılan kombiler sürekli arızalanmayacağı için size beklenmedik masraf çıkarmazlar. Sonuç olarak daha az doğalgaz faturası ödeyerek daha çok ısınırsınız.

Engin tecrübesi ile İstanbul merkez olmak üzere tüm bölgeye hizmet taşıyan  Servisimiz, geniş araç filosu ve alanında uzman çalışanlarıyla her türlü ihtiyacınız için en etkili çözümleri ağanıza getiriyor!

Kombi Bakımı alanında sektöründe öncü sayılabilecek birikime sahip olan Servisimiz, her marka ve her türlü cihazın tamir, bakım, montaj ve kurulum gereksinimlerini giderirken, tüm ihtiyaçlarınıza karşılık verecek yeterlilikte olan yedek parça deposu ile taleplerinizi en kısa sürede karşılayıp, en hızlı teslimat keyfini yaşatıyor.

En iyi hizmeti en kısa zamanda ve kaliteden taviz vermeksizin sunmayı görev edindiğini her fırsatta dile getiren Servisimiz, alanında hizmet veren en donanımlı firma olma iddiasında.

Yenilikleri takip eden ve sektörün gereklilikleri doğrultusunda sürekli kendini yenileyerek, verdiği hizmette teknolojinin son imkânlarını kullanan firmamız, beklentiniz olan her şeyi sizlere sunmanın gururunu yaşıyoruz. Kombi Bakım Hizmeti almak için hemen firmamızı arayabilir size özel uygun teklifler alabilirsiniz.

Hızlı iletişim
  • 0541 129 36 34
  • 0541 129 36 34
İletişim Formu
Hızlı iletişim