• Telefon:

    0541 129 36 34
  • E-Posta:

  • Çalışma Saatleri

    Hafta İçi: 08:00 - 20:00 Pazar: Açık

Kombi Servisi

Kombi Servisi

Kombinizin ve tesisatınızın sağlıklı çalışıp uzun ömürlü olması için düzenli olarak bakım yaptırmanız gerekmektedir. Bakımı yaptırılmayan kombi ve tesisatın verimi düşer ve ömrü kısalır. Verimi düşen kombi daha fazla doğalgaz tüketir ve evinizi daha az ısıtır. Bunlar da size soğuk algınlığı ve kabarık doğalgaz faturaları olarak geri dönmektedir. Bu nedenlerden dolayı sizlere en uygun fiyata kombi servis hizmeti sunuyoruz.

 

Uzun sure çalıştırılmayan kombi ve tesisat çalıştırılmadan önce mutlaka bakımının yapılması ve parçaların görevlerini yerine getirdiğinden emin olunması gerekir.

 

Kombi Servisi almadan önce dikkat etmeniz gerek hususlardan bazıları aşağıda sıraladık.

Hizmet alacağınız Kombi Servisinin yetki belgesi olup olmadığını kontrol edin.

-Kombi Servisinin personellerinin alanında uzman olup olmadıklarını sorgulayın ve doğrulayın.

-Kombi Servisinizin kullanacağı yedek parçaları orijinal yedek parça kullanıp kullanmayacağını sorun ve değişen parça için fatura talep edin.

-Tamir süresi boyunca bunları sorgulayın.

-Yaptıkları hizmette sizlere ne kadar zaman garanti veriyor bunları öğrenin.

-Servis ve Bakım onarım dan sonra kombiniz tekrardan arızalandığında Teknik Servis hizmeti verilip verilmediğini bu gibi durumlar ne yapacağınızı öğrenin .

-Kombi Servisinin hangi günlerde ve saatlerde servis hizmeti verdiğini mutlaka öğrenin.

-Kombi Servisinizin sizin Kombi Markanıza Servis hizmeti var mı yok mu bunu sorgulamaktan çekinmeyin.

-Aldığınız kombi servisi hizmetinde parça değişimi olursa garanti veriyor mu veriyorsa süresi ne kadar öğrenin.

-Yeni bir arıza durumunda kombi servisinize ulaşacağınız telefon numaraları doğrulayın.

 

İstanbul  Kombi Servisi olarak her marka ve model kombinin tamir, bakım ve servis ihtiyacını çözüm üretiyoruz. Kullanıcılarımızın kombi su akıtma arızası, kombi sıcak su arızası ve diğer tüm arızalar uzman personelimiz ile kolayca çözmekteyiz. Aldığımız servis taleplerine kısa sürede cevap veriyoruz. Uygun fiyat politikası ile müşteri odaklı çalışan İstanbul Kombi Servisi, kullanıcıların bütçelerinden tasarruf sağlamaktadır. Kombi Servisi haricinde kombi bakımı da yapan firmamız müşterilerini soğuk kış günlerine hazırlıyor. Yılların verdiği tecrübe ve birikimle yoluna devam eden İstanbul Kombi Servisi, işçilik ve malzeme kalitesi ile kullanıcı tercihlerinde ilk sırada yer almayı başarıyor.

 

 

En iyi hizmeti en kısa zamanda ve kaliteden taviz vermeksizin sunmayı görev edindiğini her fırsatta dile getiren Kombi Servisimiz, alanında hizmet veren en donanımlı firma olma iddiasında.

 

Yenilikleri takip eden ve sektörün gereklilikleri doğrultusunda sürekli kendini yenileyerek, verdiği hizmette teknolojinin son imkânlarını kullanan firmamız, beklentiniz olan her şeyi sizlere sunmanın gururunu yaşıyor.

 

Güler yüzlü personellerimiz uygun fiyatlarımız ve geniş  kombi servisi araç filomuzla 7/24 çalışmaktayız.

Hızlı iletişim
  • 0541 129 36 34
  • 0541 129 36 34
İletişim Formu
Hızlı iletişim