• Telefon:

    0541 129 36 34
  • E-Posta:

  • Çalışma Saatleri

    Hafta İçi: 08:00 - 20:00 Pazar: Açık

Avcılar Kombi Servisi

Avcılar Kombi  Servisi

 

Avcılar kombi servisi olarak; profesyonel uzman teknik servis ekibimizle beraber, kaliteli bir hizmet anlayışını benimsemekle birlikte, siz değerli müşterilerimize kombi arızaları ve bakımları konularında, haftanın yedi günü hizmet vermekteyiz. Verilen servisler ve değiştirilen her türlü kombi parçası, 1 sene boyunca firmamızın garantisi altında bulunmaktadır.

Zamanında yapılmayan kombi bakımları, ileride kombilerde daha büyük arızaların doğmasına sebebiyet verdiği için, en az yılda bir kez olmak üzere kombi bakımlarının düzenli olarak yapılması şart olmaktadır. Aynı zamanda zamanında müdahale edilmeyen kombi arızaları daha büyük arızaların ve daha büyük masrafların çıkmasına sebebiyet verebilmektedir.

Avcılarda bulunan bütün semtlere hizmet veren servisimiz, her markadan olan kombi arızaları, kombi bakımları ve kombi parça değişimleri olmak üzere, sizlerin her konuda yanında olmaya devam etmektedir. Garantili ve hızlı servisimize tek telefonla ulaşabilirsiniz.

En Sık Karşılaşılan Kombi Arızaları Nelerdir?

Sıcak su ve ısınma için evlerde ve işyerlerinde sıklıkla kullanılan kombi, özellikle gerekli olan yıllık bakımları yapılmadığı zamanlarda daha çok arıza verebilmektedir. Bu nedenle en ufak bir kombi sorununda Avcılar Kombi Servisi olarak bizlere ulaşmanız, kombinizin ömrünü uzattığı gibi daha büyük sorunların yaşanması da engel olacaktır. Avcılar bölgesinde kombi servisi için gezen servis araçlarımız bulunmaktadır. Firmamızla hemen iletişim kurmanız halinde Avcılar bölgesinde size yakın servis aracımızı ve ustamızı yönlendirmekteyiz. Ustalarımız Avcılar kombi servisi olarak sizlere aynı gün içerisinde çözüm sunmaktadırlar.

Hızlı iletişim
  • 0541 129 36 34
  • 0541 129 36 34
İletişim Formu
Hızlı iletişim